Igor Łuszczewski nowym mieszkowcem

Szósty transfer w szeregach Mieszka w letnim oknie transferowym stał się faktem. Nowym graczem klubu ze Strumykowej został Igor Łuszczewski z SMS-u Łódź (na zdjęciu).


Igor Łuszczewski pochodzi z Głogowa, ale jest wychowankiem Spartakusa Zielona Góra z którego trafił do Chrobrego Głogów, a następnie do SMS-u Łódź. Nowy zawodnik naszego klubu ma dziewiętnaście lat i występuje na boisku na pozycji lewego obrońcy. W swojej przygodzie piłkarskiej, w okresie pobytu w Chrobrym, uczestniczył w treningach pierwszoligowego zespołu pod okiem trenera Ireneusza Mamrota.

Do naszego klubu trafia na zasadzie rocznego wypożyczenia z SMS-u Łódź, w którym w minionym sezonie występował w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów oraz w łódzkiej klasie okręgowej.

Igora  witamy na pokładzie i życzymy samych udanych występów!

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media