Kolejny tydzień za nami, do ligi pozostała ostatnia prosta

Podopieczni Mariusza Bekasa mają za sobą okres letnich przygotowań. Przed biało-niebieskimi ostatnie dni przed ligową inauguracją.


W minionym tygodniu mieszkowcy trenowali czterokrotnie w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek, głównie na boisku z naturalną nawierzchnią przy ulicy Strumykowej. Mikrocykl zakończony został grą kontrolną, w której Mieszko wysoko pokonał Rawię Rawicz 7:1. Tym samym gnieźnianie wygrali szósty letni test mecz i z kompletem zwycięstw zakończyli okres przygotowawczy. Biało-niebiescy w sumie zdobyli w nim 23 bramki, a stracili 7.

W ostatnich dniach do dyspozycji trenera Bekasa nie byli wszyscy członkowie kadry Mieszka. Z powodu urazu nie trenowali Gracjan Goździk oraz Igor Łuszczewski. Poza tym w meczu z Rawią boisko opuścił Tomasz Bzdęga. Z ekipą biało-niebieskich trenował natomiast testowany w naszym klubie Adrian Kaliszan.

Tydzień przed trzecioligową inauguracją nie będzie wiele różnił się od poprzedniego jeśli chodzi o plan treningów, zmieni się zapewne tylko intensywność zajęć. Wszystko po to aby na spotkanie z KKS-em Kalisz nasza drużyna odzyskała niezbędną świeżość.

Pozostaje mieć nadzieję, że praca wykonana w okresie przygotowawczym przyniesie efekty w rywalizacji ligowej, która zapowiada się bardzo ciekawie.

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media