Rozpoczynamy pucharową rywalizację

Piłkarze gnieźnieńskiego Mieszka rozpoczynają dzisiaj rywalizację w Pucharze Polski. W 1/32 finału zmagań strefy poznańskiej rywalem biało-niebieskich będą Błękitni Owińska (na zdjęciu).


Nasz środowy rywal to obecnie szósta drużyna grupy I w Poznańskiej Klasie A. Po rozegraniu sześciu kolejek Błękitni mają na swoim koncie 9 punktów. W minioną sobotę rywalem piłkarzy z Owińsk był nasz sąsiad zza miedzy Pelikan Niechanowo i mecz ten zakończył się wygraną niechanowian 1:0.

Dla Błękitnych dzisiejsze spotkanie będzie drugą pucharową potyczką w obecnej edycji. Wcześniej podopieczni Wiktora Webera wyeliminowali Szturm Junikowo po remisie w regulaminowym czasie gry 2:2 i lepiej wykonywanych rzutach karnych, które wygrywali 5:3.

W naszym zespole w środowej potyczce zabraknie pauzujących za żółte kartki z poprzedniej edycji Dawida Radomskiego i Marcina Trojanowskiego.  Ponadto w meczowej kadrze nie znaleźli się Tomasz Bzdęga i Szymon Pająk oraz kontuzjowani Adrian Bartkowiak i Igor Łuszczewski.

Spotkanie w Owińskach jako arbiter główny poprowadzi Michał Szmytke, a jako asystenci pomagać mu będą Jakub Paszke i Marcin Trembulak. Pierwszy gwizdek rozlegnie się w tym pojedynku o godzinie 16.30.

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media