Stadion przy Strumykowej pod lupą PZPN

Podczas niedzielnego meczu z Jarotą Jarocin stadion miejski na którym rozgrywamy swoje ligowe spotkania wizytowany był przez przedstawiciela Polskiego Związku Piłki Nożnej, pod kątem jego przydatności do rozgrywek II ligi.

Wysoka pozycja w tabeli naszej drużyny powoduje, że Mieszko znalazł się w orbicie drużyn "zagrożonych" awansem na szczebel centralny. Od kilku sezonów Polski Związek Piłki Nożnej w Warszawie reaguje na takie sytuacje dużo wcześniej i za wczasu informuje o brakach licencyjnych dotyczących infrastruktury na obiekcie z którego klub korzysta. 

Stąd też w niedzielne popołudnie na obiekcie przy Strumykowej gościliśmy delegata PZPN Józefa Dąbrowskiego z Ustki, który lustrował nasz obiekt pod kątem ewentualnej gry w II lidze. 

Raport z tej wizyty niebawem trafi do naszego klubu.

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media