Idziemy po II lige!

Temat:Chcemy awansować, chcemy budować nowy obiekt!

Zdjęcie kontaktu
Do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Add contactTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Add contactTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Add contact 5 więcej... Data Pt 17:34
 

Załączniki

Treść wiadomości

 

Quo vadis Mieszko? Do  do II Ligi!

W dniu dzisiejszym Miejski Klub Sportowy Mieszko Gniezno rozwiał wszelkie wątpliwości dotyczące rundy wiosennej. W klubie z ulicy Strumykowej doszło do bardzo ważnego spotkania w którym uczestniczyli Prezydent Tomasz Budasz, Prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Dariusz Zamiar, Prezes AFORTI Klaudiusz Sytek, Prezes MKS Mieszko Gniezno Maciej Ciesielski, Trener Pierwszego Zespołu Jakub Ostrowski, Honorowy Członek Zarządu Janusz Malęgowski, oraz członkowie zarządu osobach Romana Gąsiorowskiego oraz Waldemara Czajkowskiego na spotkaniu obecny był również Dyrektor Akademii Mieszko – Wojciech Gąsiorowski. W spotkaniu udział wzięli również zawodnicy pierwszego zespołu.
Celem nadrzędnym było wyjaśnienie sytuacji w klubie a także zapewnienie wszystkich zgromadzonych, że zdanie które do tej pory padało z ust działaczy „gramy o najwyższe cele” jest nadal aktualne, teraz należy je interpretować w sposób jednoznaczny – GRAMY O II LIGE. Prezydent Tomasz Budasz jasno wyraził swoje pełne zaangażowanie w rozwój klubu i pełne wsparcie finansowe. Jednocześnie mówiąc o tym, że stadion piłkarski pierwszej stolicy niedługo nabierze nowego blasku i będzie stadionem na jaki kibice piłki nożnej w Gnieźnie zasługują. Mało tego stadion nie będzie remontowany pod kątem rozgrywek II ligowych lecz przygotowany w pełni będzie pod rozgrywki I ligi. Głos zabrał również Prezes PEC – Eugeniusz Zamiar, który mówił o transparentności klubu i coraz stabilniejszej pozycji na gnieźnieńskim rynku, a także o tym że PEC Gniezno będzie w najbliższych latach również wspierał gnieźnieńską piłkę nożną. Na końcu głos zabrał Prezes AFORTI Klaudiusz Sytek, który wprost mówił o swoich aspiracjach jako sponsora, a także o tym, że w PZPN coraz górniej mówi się o Mieszku Gniezno jako o 3 sile w Wielkopolsce a i chodzą słuchy, że skoro miedzy Lechem a resztą jest przepaść to klub z pierwszej stolicy może tę lukę wypełnić.  Zdaniem finalnym, które padło z ust Prezydenta Budasza było „nie wywieramy presji, ale macie awansować”. Tym optymistycznym akcentem cześć oficjalna się zakończyła. Jak w rzadko którym klubie do dyspozycji piłkarzy byli działacze i najwięksi partnerzy klubu.

Zarząd Klubu już rozpoczął rozmowy z poszczególnymi zawodnikami po to aby stworzyć machinę do wygrywania z utrzymaniem obecnego kręgosłupa a cel jest jasny. Awans do II ligi.


 

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media