O przełamanie z Wierzycą !

Z WIERZYCĄ O PRZEŁAMANIE

 

Już w najbliższą sobotę o 17:00 Mieszko Gniezno podejmie Wierzycę Pelplin. Dla biało-niebieskich, którzy ostatnio są w dołku będzie to najlepsza okazja do przełamania. Nasi goście zajmują w tabeli przedostatnie miejsce z zaledwie 12 punktami i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Dla kibiców, którzy swoją obecnością wesprą piłkarzy z grodu Lecha pozytywnych emocji i bramek nie powinno zabraknąć.

Początek spotkania godzina 17:00
Bilety w cenie: 12zł normalny 8zł ulgowy

 

W innych spotkaniach Lech II Poznań zagra z Gwardią Koszalin, który w poprzedniej kolejce sensacyjnie wygrał z KKS Kalisz i na pewno chce ten wyczyn powtórzyć.

 

Polonia Środa Wielkopolska, która w tym tygodniu po raz siódmy(!) z rzędu zdobyła Puchar Polski na szczeblu poznańskim podejmie walczącą o utrzymanie Jarotę Jarocin. Spotkanie o tyle ciekawe, że patrząc wstecz dla Polonistów w ostatnich latach puchar był priorytetem, natomiast Jarota w tym sezonie walczy o życie.

 

KKS Kalisz na pewno chce zrehabilitować się za ostatnią wpadkę, ale zadanie nie będzie łatwe. Ich rywalem jest Pogoń II Szczecin, który ostatni mecz przegrał 3 kwietnia.

 

Sokół Kleczew zagra z Chemikiem Bydgoszcz. Chociaż nie jest to szlagier, to zapowiada się na jedno z ciekawszych spotkań w tej kolejce. Chemik wciąż liczy się w walce o utrzymanie, a Sokół regularnie gubi punkty.

 

KP Starogard Gdański podejmie Górnik Konin. Ten mecz ma znaczenie głównie dla układu środkowej części tabeli.

 

Bałtyk Koszalin zagra u siebie ze Świtem Skolwin. Dla gospodarzy mecz bardzo istotny, ponieważ mają szansę uciec rywalom ze strefy spadkowej.

 

Radunia Stężyca podejmie Kotwicę Kołobrzeg. Jest to ważny mecz dla górnej części tabeli i tu będą zwrócone oczy gnieźnieńskich kibiców. Radunia zajmuje aktualnie trzecie miejsce wyprzedzając Mieszko o 2 punkty, z kolei Kotwica jest tuż za Gnieznem ze stratą zaledwie jednego punktu. Wszyscy trzymamy kciuki za remis w tym meczu.

 

Długi weekend w tym tygodniu ma Bałtyk Gdynia, który już teraz może przypisać sobie trzy oczka za walkower z Wdą Świecie. To oznacza, że Gdynianie mają 48 oczek. Tyle samo, ile ma Kotwica Kołobrzeg przed meczem z Radunią.

 

 

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media