Ławka kontuzjowanych coraz skromniejsza.

Ławka kontuzjowanych coraz skromniejsza.

 

Powoli do zdrowia wracają gracze MKS Mieszko Gniezno. Jednak jeszcze kilku graczy którzy stanowili o sile zespołu z ul. Strumykowej musi odpoczywać od piłki.

  1. Taras Maksimov – poważny uraz kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, który został zdiagnozowany pod koniec ostatniej rundy – zawodnik jest poddany procesowi rehabilitacji. W tym nie możemy określić daty powrotu na boisko.
  2. Julian Tadrowski – kontuzjowany podczas meczu z Pogonią Szczecin II - doznał urazu stawu skokowego – doszło do uszkodzenie jednej ze struktur stabilizujących staw skokowy i więzadło w stawie kolanowym– rehabilitacja przewidywana jest od 8 -12 tyg. Juliana nie zobaczymy w tym sezonie w barwach MKS Mieszko Gniezno. Sztab medyczny robi wszystko, aby zawodnik był gotowy na początek nowego sezonu.
  3. Gracjan Goździk –odnowienie urazu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym sprzed dwóch lat, Gracjan wraca do zdrowia, niedawno zostały wykonane badania obrazowe – rezonans, w celu sprawdzenia postępów procesu leczenia – miejmy nadzieję, że niedługo wróci na murawę i zobaczymy go w biało-niebieskich barwach.
  4. Mateusz Molewski – uszkodzenie łąkotki w stawie kolanowym niefortunny wypadek podczas procesu treningowego, odnowienie kontuzji sprzed lat, uszkodzenie łąkotki jest na szczęście niewielkie i nieoperacyjne – Mateusz ma indywidualne treningi, poddany jest procesowi rehabilitacji – z tygodnia na tydzień Mateusza jest coraz bliżej powrotu do pełnych treningów z drużyną.

Reszta zawodników nie ma większych problemów zdrowotnych. Mateusz Roszak będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego.


© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media