licencja-1.jpg

Nasi trenerzy podnoszą kwalifikacje!

Trenerzy Akademii Mieszko Gniezno w dniu dzisiejszym zakończyli kurs UEFA B. Od dzisiaj Trenerzy Wojciech Gąsiorowski, Marcin Sporakowski oraz Tomasz Zakrzewski będą mogli okazać się legitymacją właśnie UEFA B. Rola Akademii Mieszko Gniezno jest rozwijanie umiejętności piłkarskich wśród najmłodszych adeptów piłki a także wśród młodzieży.  Trenerzy który dzisiaj otrzymali świadectwo podniesienia swoich kwalifikacji już złożyli akces na kolejny stopień – czyli UEFA A.

juniory.jpg

Wygrana juniorów w Śremie

Siódma drużyna rozgrywek Ligi Wojewódzkiej juniora starszego czyli ekipa Mieszka Gniezno, po tygodniowej pauzie, powróciła do walki o ligowe punkty. Młodzi gnieźnianie pokonali w Śremie Wartę 3:1.

Kontynuuj czytanie

Tobiasz.jpg

Mroźna wygrana juniorów starszych

Przedostatni mecz kontrolny w okresie zimowych przygotowań mają za sobą juniorzy starsi gnieźnieńskiego Mieszka. Podopieczni Przemysława Urbaniaka pokonali w piątek swoich rówieśników z Unii Swarzędz 2:0.

Kontynuuj czytanie

Lruka.jpg

Juniorzy starsi na remis z Pelikanem

Piąty zimowy mecz kontrolny mają za sobą juniorzy starsi naszego klubu. W środę biało-niebiescy zremisowali na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Strumykowej z A-klasowym Pelikanem Niechanowo 2:2.

Kontynuuj czytanie

junior.jpg

Juniorzy rozgromili B-klasowca z Żydowa

Juniorzy starsi gnieźnieńskiego Mieszka, przygotowujący się do rundy rewanżowej w I lidze wojewódzkiej rozegrali dwa kolejne mecze kontrolne tej zimy. Oba spotkania zakończyły się zwycięstwem zespołu z grodu Lecha.

Kontynuuj czytanie

mlodzi.jpg

Grali młodzi mieszkowcy

W miniony weekend tj. 21-22 października ósmą kolejkę ligową z sezonu 2017/2018 rozegrały zespoły młodzieżowe Mieszka Gniezna. Organizatorem tych rozgrywek jest Wielkopolski Związek Piłki Nożnej w Poznaniu.

Kontynuuj czytanie

modzi1.jpg

Młodzież rozegrała kolejne mecze

W miniony weekend szóstą kolejkę ligową rozegrały zespoły młodzieżowe Mieszka Gniezno. Przypomnijmy że organizatorem tych rozgrywek jest Wielkopolski Związek Piłki Nożnej w Poznaniu.

Kontynuuj czytanie

Dzieci.jpg

Grała mieszkowa młodzież

W miniony weekend czwartą kolejkę ligową nowego sezonu rozegrały zespoły młodzieżowe Mieszka Gniezna. Organizatorem rozgrywek jest Wielkopolski Związek Piłki Nożnej w Poznaniu.

W rozegranych spotkaniach z udziałem 11 drużyn klubu z ulicy Strumykowej odnotowaliśmy dziesięć zwycięstw oraz jeden remis.

Kontynuuj czytanie

3.jpg

Zajęcia dla najmłodszych ruszyły!

Rozpoczęliśmy dzisiaj pierwsze treningi dla najmłodszych piłkarzy w ramach programu "Mały Książę Mieszko". Dzieci zapoznały się z tajnikami tenisa ziemnego, a już w czwartek czeka je pierwszy kontakt z profesjonalną piłką nożną. Są jeszcze wolne miejsca!

Przypominamy, że „Mały Książe Mieszko” to zajęcia stworzone z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 5 lat. Program zajęć łączy elementy gry w piłkę nożną oraz tenisa ziemnego. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej o AKADEMII: www.mieszkogniezno.eu/akademia

 

 

 

 

 

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media