Juniorzy starsi wracają do treningów

W cieniu drużyny seniorskiej swoje przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną w nadchodzący tydzień juniorzy starsi gnieźnieńskiego Mieszka.


Podopieczni Przemysława Urbaniaka na pierwszych po zimowej przerwie zajęciach spotkają się w środę tj. 10 stycznia. Jednak trzeba dodać, że młodzi gnieźnianie, wzorem drużyny seniorskiej, już od miesiąca wykonują treningi biegowe mające poprawić ich wytrzymałość. W sumie w tym czasie mieszkowcy mieli do przebiegnięcia 128 kilometrów. W trakcie zimowych przygotowań juniorzy starsi naszego klubu korzystać będą głównie z boiska ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Strumykowej, ale w obwodzie jest także hala. Zimą trener Przemysław Urbaniak zaplanował w sumie siedem gier kontrolnych, a inauguracja rundy wiosennej odbędzie się 25 marca kiedy to do Gniezna przyjedzie Pogoń Łobżenica. Ważną informacją w kontekście rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Juniorów jest także fakt, że z rywalizacji w rundzie rewanżowej wycofała się drużyna LKS-u Ślesin.

W zespole juniorskim w okresie przerwy między rundami nie dojdzie do większych zmian personalnych. Z nowych twarzy akces do gry wyraził Wojciech Wachowski z Pelikana Niechanowo, natomiast z drużyny juniorów młodszych dołączy Mateusz Sekulski.

Po rundzie jesiennej Ligi Wielkopolskiej juniorzy starsi naszego klubu plasują się na ósmym miejscu w tabeli z dorobkiem 20 punktów.

Plan meczów sparingowych drużyny juniorów starszych:

27.01 Gniezno godz. 12.00, Mieszko - Lechita Kłecko (seniorzy)
03.02 Gniezno godz. 14.00, Mieszko - Polonia Środa Wlkp. (juniorzy)
10.03 Włocławek godz. ? ,   Lider Włocławek (juniorzy) - Mieszko
17.03 Gniezno godz. 12.00, Mieszko - Górnik Konin (juniorzy)
24.03 termin wolny
03.03 Gniezno godz. 14.00, Mieszko - Unia Swarzędz (juniorzy)
11.03 Gniezno godz. ? ,        Mieszko - Piast Łubowo (seniorzy)
18.03 Gniezno godz. ? ,        Mieszko - Luboński KS (seniorzy)

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media