Juniorzy wysoko przegrali we Włocławku

Pierwszej zimowej porażki doznali juniorzy starsi gnieźnieńskiego Mieszka. W sobotę podopieczni Przemysława Urbaniaka wysoko ulegli we Włocławku tamtejszemu UKS-owi SMS-owi aż 0:6.

Młodzi gnieźnianie sobotnie spotkanie rozegrali na zakończenie tygodniowego obozu dochodzeniowego. Najwyraźniej trudy minionych dni dały się we znaki biało-niebieskim bo mieszkowcy całkowicie oddali rywalowi inicjatywę i nie stawili większego oporu.

W pierwszej połowie czwarty zespół Kujawsko-Pomorskiej Ligi Wojewódzkiej zdobył dwie bramki, a po przerwie dorzucił kolejne cztery. Ostatecznie gnieźnianie przegrali w wysokich rozmiarach i była to ich pierwsza w tym roku przegrana.

W sobotnim meczu w barwach juniorskiego zespołu zagrało dwóch członków kadry pierwszej drużyny tj. Tobiasz Garstka i Adrian Kiełpiński.

Kolejnym sparingpartnerem juniorów Mieszka będzie ekipa juniorska swarzędzkiej Unii. Spotkanie rozegrane zostanie w kolejny weekend w Gnieźnie.

"Mieszko": Wiktor Stachowiak, Leon Pawłowski, Patryk Dudek, Miłosz Walkowiak, Adrian Kiełpiński, Albert Kowalski, Tobiasz Garstka, Jakub Goździński, Szymon Klimacki, Bartosz Goździński, Jakub Hoffmann. Na zmiany wchodzili: Wojciech Wachowski, Jędrzej Adamski, Mateusz Rożek i Mateusz Sekulski