Grała mieszkowa młodzież

W miniony weekend czwartą kolejkę ligową nowego sezonu rozegrały zespoły młodzieżowe Mieszka Gniezna. Organizatorem rozgrywek jest Wielkopolski Związek Piłki Nożnej w Poznaniu.

W rozegranych spotkaniach z udziałem 11 drużyn klubu z ulicy Strumykowej odnotowaliśmy dziesięć zwycięstw oraz jeden remis.


 
Podajemy wyniki osiągnięte przez drużyny młodzieżowe Mieszka Gniezno:
 
I liga wojewódzka A1 junior starszy – trener Przemysław Urbaniak
24.09.2017 – Calisia 14 Kalisz -  Mieszko Gniezno 1:3 (1:1)

Poznań: B1 junior młodszy grupa 1– trener Paweł Bartkowiak
23.09.2017 – Lechita Kłecko - Mieszko Gniezno 1:4(1:2)
 
Poznańska I liga okręgowa B2 junior młodszy - trener Paweł Bartkowiak
24.09.2017 –  Grom Plewiska -  Mieszko Gniezno 2:9 (0:4)

Poznańska II liga okręgowa C1 trampkarz grupa 1- trener Dariusz Kuryło
23.09.2017 – Concordia Murowana Goślina -  Mieszko I Gniezno 0:13 (0:8) 

Poznańska II liga okręgowa C1 trampkarz grupa 2 – trener Dariusz Kuryło 
Mieszko II Gniezno  - pauzuje

Poznańska I liga okręgowa C2 trampkarz – trener Marcin Sporakowski  
24.09.2017 – Koziołek Poznań - Mieszko I Gniezno 0:3 (0:2)

Poznańska III liga okręgowa C2 grup 1 trampkarz – trener Marcin Sporakowski  
23.09.2017 – PS Gniezno - Mieszko II Gniezno 0:11(0:5)
 
Poznańska I liga okręgowa D1 młodzik – Wojciech Gąsiorowski  
24.09.2017 – Solos Poznań - Mieszko Gniezno 1:3 (1:3)
 
Poznańska III liga okręgowa D1 młodzik grupa 1 – trener Wojciech Gąsiorowski
23.09.2017 – Mieszko II Gniezno – Piast Łubowo 3:0 (2:0)
 
Poznańska II liga okręgowa D2 młodzik – trener Mateusz Bartkowiak  
23.09.2017 –  Kotwica Kórnik - Mieszko Gniezno 2:2 (1:0)

Poznańska III liga okręgowa E1 orlik grupa 1 – trenerzy Adam Heliasz i Bartosz Kapsa
23.09.2017 – 1922 Lechia II Kostrzyn - Mieszko Gniezno 0:23(0:8)
 
Poznańska III liga okręgowa E2 orlik grupa 1 – trener Tomasz Zakrzewski   
23.09.2017 – Mieszko Gniezno – Jurand Koziegłowy 11:3 (5:2)

R.S.

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media