akredytacje.jpg

Akredytacje WIOSNA 2019!

Akredytacje na rundę wiosenną 2019.


 

Miejski Klub Sportowy MIESZKO Gniezno informuje o możliwości składania wniosków akredytacyjnych na rundę wiosenną.

 

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Jak złożyć wniosek o akredytację?
Wszystkie wnioski o akredytacje należy składać drogą mailową. Mail musi zawierać:
- imię i nazwisko dziennikarza
- nazwę redakcji, którą reprezentuje
- rodzaj akredytacji (tj. PRASA, FOTO, TV)

Wnioski należy składać w formie mailowej do dnia 15 lutego 2019 r. do godziny 12:00 na adres mailowy 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Złożenie wniosku nie wiąże się z automatycznym przyznaniem akredytacji.


Jak odebrać akredytację?
Akredytacje wydawane będą w kasie meczowej w dniu pierwszego meczu rundy wiosennej.  Wydawanie akredytacji rozpoczyna się na dwie godziny przed meczem, a kończy kwadrans po pierwszym gwizdku sędziego.

Jak media wchodzą na teren stadionu?
Wejście na stadion odbywa się przez dedykowaną bramkę od strony ul. Strumykowej.


Kamizelki FOTO dla fotoreporterów!
Każdy FOTOGRAF zobowiązany jest do posiadania kamizelki FOTO.

Gdzie można znaleźć informacje o konferencjach prasowych organizowanych przez Klub?
Wszystkie informacje na temat konferencji i briefingów prasowych będą przesyłane do redakcji w stosownych mailach.

 

Akredytacje dziennikarskie obowiązują podczas rozgrywek 3 ligowych oraz Pucharu Polski.

 

tlo3-mecz_1920x800px.png

23 lutego w hali sportowej przy ul Sportowej 3 odbędzie się 9 edycja Turnieju Prymasowskiego. Zawody adresowane są dla zespołów parafialnych z roczników 2006 i 2006 oraz młodszych. Patronat Honorowy nad Turniejem objęli: Ks. Prymas abp Wojciech Polak, Prezydent Gniezna Tomasz Budasz i Przełożony Generalny Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła ks. Dariusz Wilk. Miejski Klub Sportowy Mieszko będzie patronem sportowym tej imprezy. Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy wesprzeć tak ważną inicjatywę.

maciej.jpg

W sobotę seniorzy Mieszka Gniezno meczem wyjazdowym z Unią Swarzędz zainaugurują rundę wiosenną w wielkopolskiej IV lidze.Przed tym spotkaniem z Prezesem MKS Mieszko Gniezno – Maciejem Ciesielskim o planach klubowych oraz celach sportowych rozmawiał Roman Strugalski .


 
Panie Prezesie, na początek jak Pan ocenia obecnie funkcjonowanie Klubu MKS Mieszko Gniezno, jako osoba stojąca u jego steru ?

- Nie jest łatwo ocenić działalność Klubu, jeżeli na co dzień pracuje się w jego wewnętrznych strukturach. Jednakże nie boję się stwierdzić, że po blisko 3 latach wspólnych działań, nasz Klub znajduje się obecnie w jednym z najlepszych okresów w swojej historii. Zawdzięczamy to rzetelnym pracownikom, trenerom, działaczom, a także przedstawicielom Klubu, gdzie  wspólnie szukamy najtrafniejszych rozwiązań. Nieoceniona jest pomoc naszych sponsorów i partnerów, na czele z Miastem Gniezno. W minionym okresie popełnialiśmy niestety błędy, niektóre sprawy mogliśmy inaczej przeprowadzić, ale ogólnie jestem zadowolony z postępu rozwoju Klubu, a zdobyte doświadczenie będzie procentowało w kolejnych latach. Mamy doskonały wynik sportowy drużyny seniorów, Akademia Mieszko jest jedną  z największych i najlepszych w Wielkopolsce, drużyna futsalu walczy w 1 lidze, a dodatkowo odwiedza nas i wspiera coraz liczniejsza grupa kibiców. Stabilny rozwój Klubu to jednak proces długofalowy, a takowy mamy w planach.

Przechodząc do drużyny seniorów, okres przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2017/2018, był bardzo intensywny. Podczas dwumiesięcznego zimowego okresu przygotowawczego Mieszkowcy rozegrali w sumie dziesięć meczów kontrolnych, z czego siedem zakończyli zwycięstwami, dwa porażkami oraz raz odnotowali jeden remis. Jakby Pan ocenił ten okres przygotowań oraz osiągnięte w nim wyniki przez biało-niebieskich i czy jest Pan z nich zadowolony?
 
- Jesteśmy liderem IV ligi w naszym okręgu, ale przed nami trudna wiosna oraz planowany dwumecz barażowy o awans do III ligi. Musieliśmy podjąć wszelkie kroki i ciężko przepracować okres przygotowawczy, aby te założenia udało się nam zrealizować. Wynik sparingów to rzecz drugorzędna. Najważniejsze, ze drużyna jest jeszcze bardziej zgrana, przygotowana fizycznie i mentalnie, a oprócz tego nie trapią nas poważniejsze kontuzje.

W  takcie przygotowań zimowych, drużyna seniorów Mieszka Gniezno udała się pierwszy raz od jedenastu lat na zgrupowanie w Jarocinie.  Ostatni raz Mieszkowcy ładowali akumulatory na obozie w lutym 2007 roku w Śremie. Czy Pana zdaniem zimowy obóz zaprocentuje w dalszych rozgrywkach ligowych ?

- Mając na uwadze zakładane cele sportowe, musieliśmy podjąć wszelkie kroki, aby zniwelować ryzyko niepowodzenia w rozgrywkach ligowych i pucharowych. Obóz zimowy to intensywny czas, który mamy nadzieję, że zaprocentuje zwłaszcza w spotkaniach barażowych, gdzie liczyć się będzie nie tylko odporność psychiczna, ale również doskonała kondycja.

Zespół Mieszka Gniezno, przed rozpoczęciem rundy rewanżowej został wzmocniony czterema nowymi piłkarzami, myślę tutaj o Tarsie Maksymivie, Fabianie Burzyńskim, Dominiku Nowickim oraz Michale Dreczkowskim. Czy te wzmocnienia mają pomóc liderowi po rundzie jesiennej w walce o III ligę? I jakby Pan krótko ocenił przydatność wymienionych zawodników w drużynie? 
 
- Każdy z wymienionych przez Pana zawodników jest niezwykle przydatny dla naszego zespołu, gra na innej pozycji, a my w taki sposób zamykamy pełną obsadę i braki kadrowe, które musieliśmy uzupełnić.  Trzon drużyny jednak jest niezmienny i to na zawodnikach, którzy wypracowali obecny wynik jesienią 2017 r. , opieramy nasze dalsze starania o awans do III ligi. Czwórka nowych chłopaków już wkomponowała się w zespół i myślę, że nasza wartość sportowa jeszcze wzrosła.  
 
W środę 7 marca zespół Mieszka Gniezno, przeszedł generalny sprawdzian. Mieszkowcy pokonali na wyjeździe w 1/4 PP szczebla okręgu poznańskiego zespół Pogoni Lwówek w stosunku 3:0. Rozumiem że jest Pan zadowolony z wyniku i awansu do półfinałów pucharowych.  Teraz w 1/2 PP szczebla okręgu poznańskiego rywalem biało-niebieskich będzie bezpośredni rywal z zmagań ligowych Kotwica Kórnik. Mecz zostanie rozegrany 4 kwietna w Gnieźnie. Czy Pana zdaniem podopieczni Mariusza Bekasa wykorzystają atut własnego boiska i czy już dziś myślicie o rozgrywkach centralnych PP?
 
- Wszyscy pamiętamy historyczne sukcesy Mieszka Gniezno w Pucharze Polski. Musimy teraz jednak sami stworzyć nową kartę Klubu. Przed nami ewentualne dwa trudne mecze pucharowe, ale nie ukrywam, że miejsce na puchar PP szczebla okręgowego jest już przygotowane… Liczymy na doping kibiców, który jest nieoceniony w takich meczach pucharowych. Nie wybiegajmy w przyszłość, ale PP w rozgrywkach centralnych jest naprawdę realny.  Priorytetem pozostaje oczywiście III liga.
  
Teraz z innej beczki. Panie Prezesie w ostatnim czasie nastąpiły znaczące zmiany w Zarządzie Klubu Mieszka jak i samego Klubu. Dyrektorem Akademii Mieszka został Wojciech Gąsiorowski. Z funkcji członka zarządu zrezygnowała Magdalena Hartwig-Łuczak . Obecny skład Zarządu, oprócz Macieja Ciesielskiego, Romana Gąsiorowskiego i Dariusza Kuryło uzupełnił Waldemar Czajkowski. Czy te wymienione wyżej zmiany mają przyczynić się do profesjonalizacji organizacyjnej i sportowej klubu?

-  Nasz Klub jest w okresie dynamicznego rozwoju, dlatego zdarzają się pewne roszady, czy to personalne czy też organizacji pracy.  Naszym założeniem jest stworzyć takie struktury i tak rozbudować poszczególne komórki, aby komponowały i uzupełniały się wzajemnie. Klub podzielony jest obecnie na kilka sekcji, a my wyznaczyliśmy do nich osoby odpowiedzialne za ich funkcjonowanie.  Dla zespołu seniorów powołaliśmy Dyrektora Sportowego – Dawida Frąckowiaka. Nad Akademią Mieszko czuwa Dyrektor Wojtek Gąsiorowski. Nad zespołem futsalu – trener Adam Heliasz. Kolejną zmianą jest osobna komórka marketingowa, za którą będzie odpowiadał  nowy członek zarządu - Waldemar Czajkowski. Należą się tutaj podziękowania Magdalenie Hartwig- Łuczak za pracę społeczną na rzecz Klubu. Chciałbym też podziękować innym osobom, trenerom i zawodnikom, którzy przez te ostatnie lata pracowali w Klubie, a którzy z różnych przyczyn się z nami rozstali. Naszym  zadaniem jest rozwój szkolenia dzieci i młodzieży i taki cel od początku realizujemy w Akademii Mieszko. Rok 2018 zapowiada się również jako przełomowy. Liczymy, że reprezentacja Polski z powodzeniem zakończy Mistrzostwa Świata w Rosji, a młodzi zawodnicy z naszego Klubu będą intensywnie uczestniczyć w Strefie Kibica, która podobnie jak dwa lata temu, będzie miała swoje centrum na placu św. Wojciecha.  Liga Mieszko pozwoli na sprawdzenie swojej formy zawodnikom z naszej Akademii. Centralnym punktem roku 2018 będzie dla nas barażowy bój o III Ligę. Już teraz serdecznie zapraszamy na te wszystkie wydarzenia.

Dziękuje za rozmowę

tapeta-palacy-sie-znicz.jpg

Zmarł Zdzisław Antkowiak

Bardzo smutna wiadomość dotarła do nas w ostatnich godzinach. W poniedziałek, 26 lutego, zmarł wybitny gnieźnieński trener Zdzisław Antkowiak. Miał 70 lat.

Kontynuuj czytanie

konkurent.jpg

Poznaj naszego Sponsora - Konkurent

Kontynuujemy cykl poświęcony partnerom naszego klubu. Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować dorogeryjkę osiedlową "Konkurent".


Drogeryjka osiedlowa "Konkurent" mieści się w pasażu handlowym na osiedlu Jagiellońskim w Gnieźnie. Jej właścicielem i wielkim sympatykiem naszego klubu jest Wojciech Purol, który jest z Mieszkiem już od kilku miesięcy. W drogeryjce pana Wojtka można nabyć kosmetyki oraz szeroki asortyment artykułów gospodarstwa domowego.

Oczywiście bardzo serdecznie dziękujemy za dotychczasową pomoc i zaufanie, licząc jednocześnie na dalszą owocną współpracę.

Tutaj można zajrzeć na profil naszego partnera:

https://www.facebook.com/DrogeryjkaOsiedlowaKonkurentHandel/

wigilia.jpg

Klubowa Wigilia gnieźnieńskiego Mieszka

Zbliżający się okres Bożego Narodzenia oraz  oczekiwanie na Nowy Rok to tradycyjnie czas  do wspólnych spotkań przy stole wigilijnym, również dla  gnieźnieńskich sportowców. Podczas takich spotkań brać sportowa oraz działacze i osoby zaproszone, oprócz tradycyjnych życzeń,  przekazują sobie  przede wszystkim  życzenia sukcesów na niwie sportowej.

Kontynuuj czytanie

DSC_0263.JPG

Mieszko podsumował 2017 rok

W piątkowy wieczór w gnieźnieńskim Vehikule Czasu odbyła się impreza podsumowująca rok 2017, której organizatorem był Miejski Klub Sportowy "Mieszko".

Kontynuuj czytanie

Miasto-Gniezno.jpg

Poznaj naszego Sponsora - Miasto Gniezno

Rozpoczynamy cykl prezentacji sponsorów oraz partnerów naszego klubu, którzy jako grupa mają ogromny wkład w rozwój sportowy i organizacyjny "Mieszka", a bez nich nasza działalność nie byłaby możliwa. Na pierwszy ogień idzie oczywiście Miasto Gniezno z Prezydentem Tomaszem Budaszem na czele.

Kontynuuj czytanie

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media