Poznaj naszego Sponsora - Wajm

Czas na przedstawienie naszego kolejnego sponsora. Tym razem pragniemy przybliżyć firmę Wajm.


Hurtownia elektrotechniczna Wajm spółka jawna powstała w 1989 roku. Jej siedziba znajduje się przy ulicy Roosevelta 114 w Gnieźnie. Wajm to hurtownia, która posiada szeroką ofertę wyrobów krajowych i zagranicznych mając swoje oddziały w Kole, Brzezinach, Ryczywole i Sierpcu. Właścicielami firmy są bracia Wiesław i Janusz Malęgowscy.

Jednak za pomocą dla naszego klubu stoi głównie Pan Janusz Malęgowski, który od kilku lat jest wielkim orędownikiem i sympatykiem Mieszka. Wspiera on działalność naszego klubu od ponad sześciu lat i był z nim na dobre i złe, nawet w najtrudniejszych momentach. Obecnie sprawuje także funkcję honorwego członka zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Mieszko. Jego wsparcie obejmuje zarówno obszary związane z piłką seniorską, ale głównie dotyczy ono grup młodzieżowych. Firma Wajm bardzo często włączała się także we współorganizowanie przez nasz klub wszelkich imprez propagujących piłkę nożną wśród dzieci i młodzieży.

Za okazywaną pomoc serdecznie dziękujemy!

Tutaj dostępna jest strona internetowa naszego partnera:  www.wajm.pl

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media