Poznaj naszego Sponsora - Secura Security

Wracamy do cyklu "Poznaj naszego sponsora". Dzisiaj czas na kolejnego partnera i dobrodzieja naszego klubu czyli agencję ochrony "Secura Security".


Agencja powstała w 1995 roku, a w swojej ofercie posiada takie usługi jak wykonywanie systemów alarmowych, monitoring, ochrona fizyczna i konwoje. Jej siedziba znajduje się przy ulicy Wrzesińskiej 58 w Gnieźnie, a współwłaścicielami są Wiesław Bartkowiak i Wiesław Święcichowski.

Jednak ze wspomnianego duetu, za pomocą naszemu klubowi stoi tylko i wyłącznie Pan Wiesław Bartkowiak, którego sylwetki kibicom piłki nożnej w naszym mieście nie trzeba przybliżać. To prawdziwy mecenas tej dyscypliny sportu w Grodzie Lecha. Były wiceprezes naszego klubu, w czasach kiedy to ostatni raz świętowaliśmy awans drużyny seniorów do III ligi. Związany z Mieszkiem od prawie dwudziestu lat, zaczynając jako kierownik drużyny trampkarzy w której występował jego syn Artur. Człowiek mający Mieszko w sercu. Obecnie pomaga naszemu klubowi nie tylko finansowo, ale także jako kierownik d.s bezpieczeństwa. Ponadto Wiesław Bartkowiak pełni funkcję zastępcy przewodniczącego Rady Sponsorów, działającej i wydatnie wspierającej MKS "Mieszko" Gniezno.

Oczywiście bardzo szanujemy i doceniamy dotychczasową współpracę i serdecznie za okazywaną pomoc dziękujemy.

Tutaj dostępna jest strona internetowa naszego partnera: http://www.secura-security.pl/

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media