Mieszko podsumował 2017 rok

W piątkowy wieczór w gnieźnieńskim Vehikule Czasu odbyła się impreza podsumowująca rok 2017, której organizatorem był Miejski Klub Sportowy "Mieszko".


Podczas piątkowej imprezy poza podsumowaniem bardzo udanego dla naszego klubu roku, przedstawiono także ambitne plany na rok 2018, podziękowano sponsorom i partnerom za owocną współpracę oraz podpisano umowę o współpracy z gnieźnieńskim Startem.

W gronie uczestniczących w spotkaniu byli znamienici goście w osobach Prezydenta Gniezna Tomasza Budasza, jego zastępcy Michała Powałowskiego, przedstawicieli Powiatu Gnieźnieńskiego Marcina Makohońskiego i Moniki Twardowskiej a także prezesa Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Dariusza Zamiara. Nie zabrakło także dużego grona sponsorów klubu z ulicy Strumykowej, na czele z przewodniczącym Rady Sponsorów Jackiem Owczarzakiem i jego zastępcą Wiesławem Bartkowiakiem.

Podczas imprezy Prezes naszego klubu Maciej Ciesielski podziękował wszystkim partnerom zaangażowanym w projekt rozwoju Mieszka, wręczając wszystkim pamiątkowe statuetki. Przedstawione zostały prezentacja sportowa, którą przygotowali Artur Bartkowiak wraz z Mariuszem Bekasem oraz marketingowa przygotowana przez agencję Protective.

W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele drużyny seniorskiej Mieszka; zawodnicy Marcin Trojanowski, Dawid Radomski, Gracjan Goździk, Wiktor Beśka, trener Mariusz Bekas oraz dyrektor sportowy Dawid Frąckowiak. Zawodnicy odpowiadali na pytania zadawane przez prowadzących, z kolei trener przedstawił plany na zimowy okres przygotowawczy.

Jednym z istotnych punktów było także nawiązanie współpracy pomiędzy dwoma największymi klubami w Gnieźnie czyli Mieszkiem i Startem. Umowę w tym obszarze parafowali Prezes Maciej Ciesielski oraz Prezes Tomasz Wojciechowski. Patronat nad współpracą pt. "Razem silniejsi" objął Prezydent Tomasz Budasz.

Podsumowując impreza wypadła bardzo pozytywnie i pozwala patrzeć z dużym optymizmem w przyszłość gnieźnieńskiej piłki nożnej.

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media