Poznaj naszego Sponsora - Firma transportowa Wojciech Nowak

Dzisiaj prezentujemy Wam naszego kolejnego partnera. Czas na firmę transportową Wojciecha Nowaka.


Firma transportowa Wojciech Nowak ma swoją siedzibę w Woźnikach 44 koło Gniezna. Firma ta oferuje transport ciężarowy, głównie busami, na terenie całej Europy. Na rynku działa od blisko piętnastu lat, a na jej czele stoi Wojciech Nowak, który znany jest w naszym regionie z angażowania się w pomoc klubom sportowym. Po tym jak w przeszłości firma Pana Wojtka wspierała gnieźnieński żużel oraz piłkę nożną w Niechanowie, teraz przyszedł czas na współpracę z gnieźnieńskim Mieszkiem, która zapoczątkowana została już w trakcie rundy wiosennej poprzedniego sezonu. Nasz partner z Woźnik jest członkiem Rady Sponsorów działającej przy naszym klubie i skupiającej się głównie na wspieraniu drużyny seniorów naszego klubu.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Panu Wojciechowi Nowakowi za okazywaną pomoc.

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media