Klubowa Wigilia gnieźnieńskiego Mieszka

Zbliżający się okres Bożego Narodzenia oraz  oczekiwanie na Nowy Rok to tradycyjnie czas  do wspólnych spotkań przy stole wigilijnym, również dla  gnieźnieńskich sportowców. Podczas takich spotkań brać sportowa oraz działacze i osoby zaproszone, oprócz tradycyjnych życzeń,  przekazują sobie  przede wszystkim  życzenia sukcesów na niwie sportowej.Tak było i w tym roku u piłkarzy  Miejskiego Klubu Sportowego ,,Mieszko” Gniezno.  Mowa tutaj o zawodnikach pierwszej drużyny seniorów, na co dzień walczących o ligowe punkty w rozgrywkach wielkopolskiej IV ligi grupy północnej,  jak również i futsalistach walczących na parkietach I ligi.

Działacze oraz zaproszeni goście usiedli razem do wigilijnego stołu w czwartek w restauracji Dziki Dwór Pod Kaczką -Leo Libra. Były to osoby,  które najczęściej możemy zobaczyć w akcji na zielonej murawie gnieźnieńskiego boiska przy ulicy Strumykowej jak również na parkiecie hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego.

Razem z zawodnikami Mieszka Gniezno, przy stole wigilijnym zasiadł prezes biało-niebieskich Maciej Ciesielski, wraz z członkami zarządu klubu, a także trenerem pierwszego zespołu Mariuszem Bekasem , dyrektorem sportowym klubu Dawidem Frąckowiakiem jak również szkoleniowcami grup młodzieżowych. W spotkaniu opłatkowym udział wzięli także zaproszeni goście w osobach zastępcy Prezydenta Miasta Gniezna – Jarosława Grobelnego, przedstawiciel Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego – Moniki Twardowskiej, inspektora Wydziały Kultury, Sportu , Turystyki Starostwa Powiatowego – Tomasza Pokładeckiego oraz Prezesa Przedsiębiorstwa Energii Cieplnej w Gnieźnie – Dariusza Zamiara.

Podczas piątkowego spotkania oprócz wspólnej kolacji bożonarodzeniowej oraz wspólnych rozmów na temat aspektów sportowych nie mogło, oczywiście, zabraknąć także wzajemnego przełamywania się opłatkiem i składania sobie wzajemnych życzeń świąteczno-noworocznych.

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media