Poznaj naszego Sponsora - Miasto Gniezno

Rozpoczynamy cykl prezentacji sponsorów oraz partnerów naszego klubu, którzy jako grupa mają ogromny wkład w rozwój sportowy i organizacyjny "Mieszka", a bez nich nasza działalność nie byłaby możliwa. Na pierwszy ogień idzie oczywiście Miasto Gniezno z Prezydentem Tomaszem Budaszem na czele.


Nie jest tajemnicą, że od czasu konsolidacji wszystkich klubów piłkarskich w Gnieźnie i utworzeniu Miejskiego Klubu Sportowego "Mieszko", nasze stowarzyszenie ma duże wparcie ze strony władz miasta, a przede wszystkim w osobie Prezydenta Tomasza Budasza. To Prezydent naszego miasta był inicjatorem postawienia na nogi futbolu w Grodzie Lecha i dzisiaj zaczynamy dostrzegać namacalne efekty tych starań zarówno na niwie piłki seniorskiej jak i młodzieżowej.

Miasto Gniezno jest sponsorem strategicznym i wspiera nasz klub dotując zarówno działalność drużyny seniorów jak i wszystkich czternastu drużyn młodzieżowych. Wsparcie odczuwamy także w inny sposób, gdyż jak tylko obowiązki pozwalają Prezydent Budasz dopinguje naszych piłkarzy poprzez swoją obecność na meczach ligowych.

Oczywiście doceniamy bardzo okazywaną pomoc, bo bez niej nie moglibyśmy budować marki MKS "Mieszko" i jednocześnie gwarantujemy, że jako klub będziemy nadal czynili starania aby piłka nożna w Gnieźnie rosła w siłę i promowała nasze miasto na ogólnopolskich arenach...

Dziękujemy bardzo !!!

Tutaj oficjalna strona internetowa Miasta Gniezna:  http://www.gniezno.eu/

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media