Poznaj naszego Sponsora - Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.

Kolejnym sponsorem, którego chcemy przedstawić naszym kibicom jest Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie.


Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej spółka z o. o. to firma, która powstała 1 lipca 1992 roku po przekształceniu przedsiębiorstwa komunalnego - Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Gnieźnie, które działało w naszym mieście od 1975 roku.  Obecnie siedziba spółki mieści się przy ulicy Staszica 13, a Prezesem jej jest Pan Dariusz Zamiar.

Głównym przedmiotem działalności PEC Gniezno jest produkcja i dystrybucja energii cieplnej. Poza dostarczaniem energii firma świadczy także usługi związane z szeroko rozumianą energetyką cieplną. Najnowsza oferta spółki to tzw. ciepło systemowe.

Dobra kondycja spółki powoduje, że PEC należy do mecenasów gnieźnieńskiego sportu, a w szczególności piłki nożnej.  Pomoc udzielana naszemu klubowi jest bezcenna i w bardzo dużym wymiarze powoduje, że Mieszko może rozwijać się zarówno sportowo jak i organizacyjnie. Oczywiście główna zasługa w tym leży po stronie Pana Prezesa Zamiara, który zawsze przychylnym okiem spoglądał na nasze poczynania.

Dodajmy, że współpraca naszego klubu z PEC-em miała miejsce już kilka lat temu, kiedy to spółka ufundowała drużynie seniorskiej całą gamę sprzętu sportowego. W ostatnim czasie współpraca ta jednak została mocno zintensyfikowana.

Oczywiście w imieniu całej społczności "mieszkowej" serdecznie dziękujęmy naszemu dobrodziejowi i liczymy nadal na owocną współpracę, która doprowadzi Mieszka na szczyty w piłkarskiej hierarchii.

Tutaj odstępna jest oficjalna strona Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej sp. z o.o. http://pec.gniezno.pl/

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media