Poznaj naszego Sponsora - Powiat Gniezno

Czas na kolejnego sponsora, który wspiera działalność Miejskiego Klubu Sportowego "Mieszko". Tym razem chcielibyśmy przedstawić Starostwo Powiatowe w Gnieźnie.


Prezentując tych, którzy mają duży wpływ na rozwój piłki nożnej w naszym klubie, nie możemy zapomnieć o kolejnej jednostce samorządu terytorialnego, którym jest Powiat Gniezno na czele z Panią Starostą Beatą Tarczyńską.

Powiat Gniezno w formie dotacji wspiera zarówno udział drużyny seniorskiej w rozgrywkach ligowych, jak i szkolenie dzieci i młodzieży. Oczywiście pomoc ta jest bardzo mocno odczuwalna i ma spory wpływ na rozwój jaki w obu obszarach uzyskuje nasz klub. Koniecznie musimy dodać, że wsparcie to udzielane jest już od kilku lat i sukcesywnie rośnie.

Oczywiście bardzo doceniamy wsparcie udzielane przez Starostwo Powiatowe w Gnieźnie i serdecznie za nie dziękujemy. Jednocześnie staramy się promować Powiat poprzez coraz lepsze wyniki, a logo naszego sponsora znajduje się na strojach meczowych drużyny czwartoligowej oraz na dresach wyjściowych tego zespołu.

Strona interentowa Powiatu Gniezieńskiego dostępna jest tutaj:   http://www.powiat-gniezno.pl/

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media