Poznaj naszego sponsora - hotel AWO

Czas na kolejnego naszego sponsora, którym jest gnieźnieński hotel Awo.


Hotel Awo to trzy gwiazdkowy hotel mieszczący się w samym centrum Gniezna przy ulicy Warszawskiej.  Hotel dysponuje 80 miejscami noclegowymi w 1, 2, 3 i 4-osobowych pokojach. 

Co jest najistotniejsze to, że jego współwłaścicielem jest Jacek Owczarzak, którego sylwetki nie trzeba przybliżać sympatykom sportu w Grodzie Lecha, a w szczególności piłki nożnej. To były prezes klubu z ulicy Strumykowej, w latach 2000-2004 i współautor ostatniego awansu naszej drużyny do III ligi w sezonie 2002/2003, wielki sympatyk "kopanej"  i jednocześnie  prawdziwy mecenas tej dyscypliny sportu w naszym mieście. W przeszłości wspierał nie tylko działalność naszego klubu, ale także ościennych.
Od kwietnia tego roku Jacek Owczarzak pełni funkcję przewodniczącego Rady Sponsorów działającej przy MKS "Mieszko" Gniezno, która ma bardzo duży wpływ i wkład w dynamiczny rozwój naszego klubu.

Po kilkunastoletniej przerwie hotel Awo ponownie dołączył do grona naszych partnerów i należy do naszych głównych darczyńców.

Tutaj dostępna jest oficjalna strona naszego partnera: http://www.hotel-awo.pl/

© Copyright 2018 Mieszko Gniezno
Website designed by Liber Media