Bzdęga

Bzdęga będzie strzelał dla Mieszko!

To na co wielu kibiców naszego klubu czekało i to czego wielu się spodziewało stało się faktem. Tomasz Bzdęga wraca na Strumykową!

Sylwetki tego zawodnika nie trzeba nikomu przybliżać. Sportowy lider biało-niebieskich z rundy jesiennej ubiegłego sezonu oraz najlepszy sportowiec Gniezna 2018 roku ponownie zdecydował się na grę w ekipie Mieszka.

Dodajmy, że wiosną „Bzyk” reprezentował barwy Nielby Wągrowiec którą poprowadził do awansu do III ligi. Mimo tego sukcesu i propozycji ze strony działaczy Nielby dotyczącej kontynuacji współpracy, piłkarz ten zdecydował się pomóc naszej drużynie w walce o ligowe punkty w sezonie 2019/2020.

Przypomnijmy, że Bzdęga to były piłkarz między innymi Piasta Gliwice w którego szeregach rozegrał 6 meczów w ekstraklasie. Ponadto ma na swoim koncie 142 mecze rozegrane na boiskach I ligi w barwach Warty Poznań, ŁKS-u Łomża, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i Stomilu Olsztyn.

Pozyskanie Tomasza Bzdęgi to piąty letni transfer naszego klubu.

Tags: No tags

Comments are closed.